دریافت متن آهنگ خوانندگان در کمترین زمان - برترین مقالات کامپیوتر
X
تبلیغات
رایتل


برترین مقالات کامپیوتر

برترین مقالات کامپیوتر

دریافت متن آهنگ خوانندگان در کمترین زمان توسط نرم افزار Lyricsgrabber 1.0

گوش دادن به ترانه های متفاوت از خوانندگان مختلف و محبوبمان یکی از علاقمندی های بسیاری از افراد به ویژه نوجوانان و جوانان میباشد . ولی اگر آهنگ ها به زبان انگلیسی یا اسپانیولی و فرانسه و آلمانی و ایتالیایی و ...... باشد , در کمال زیبایی درک آن از لحاظ معنا ممکن است برایمان کمی دشوار باشد . در این مواقع اولین راه حل رجوع به متن آهنگ و یا همان Lyric آن است . اما پیدا کردن متن ترانه ی مورد نظر شما از بین سایتهای متعدد ممکن است کمی برایتان وقت گیر باشد !

Lyricsgrabber نرم افزاری جدید و بسیار جالب و مفید می باشد که به شما امکان پیدا کردن هر ترانه ای را در کوتاه ترین زمان ممکن می دهد . این نرم افزار جستجوی خود را بر طبق نام خواننده و نام آهنگ انجام می دهد و در زمان کوتاهی به جستجو در بین سایتهای بزرگی که در کار عرضه ی آخرین ترانه های روز خوانندگان هستند میپردازد و متن ترانه را پیدا نموده و بلافاصله دانلود و در صفحه جدا گانه برای شما به نمایش در می آورد! این نرم افزار به بیش از 1 میلیون ترانه و غزل از خوانندگان مشهور دسترسی دارد‌!! که تعداد قابل توجهی میباشد ...

www.isfahan4u.comویژگی بسیار جالب این نرم افزار در سازگاری با نرم افزار قدرتمند WinAmp می باشد . Lyricsgrabber قادر است آهنگ های ترانه ی آهنگهایی که Winamp در حال پخششان است را برای شما از اینترنت دریافت نموده و بالافاصله نشان دهد !

Lyricsgrabber تمامی جستجوی های خود را در اینترنت ذخیره نموده و در صورت نیاز به شما نمایش میدهد . فونت و سایز متن ترانه قابل تغییر می باشد و همچنین به شما امکان چاپ متن ترانه را بر روی کاغذ از داخل محیط نرم افزار نیز میدهد .

 دریافت برنامه

 کرک برنامه ( فایل exe را به جای فایل اصلی در پوشه ی نصب شده ی نرم افزار کپی نمایید )

نوشته شده در چهارشنبه 25 مرداد‌ماه سال 1385ساعت 10:13 توسط ADMIN نظرات (1)|


Design By : Night Skin