کنترل و مدیریت تماسهای تلفنی توسط Advanced Call Recorder 1.5 - برترین مقالات کامپیوتر


برترین مقالات کامپیوتر

برترین مقالات کامپیوتر

استفاده از کامپیوتر به عنوان نرم افزاری کمکی برای کنترل و تحت نظر داشتن مکالمات منزل طرح و ایده ی جالبی است که بسیاری از کاربران علاقه مند انجام این کار می باشند . Advanced Call Recorder محصولی از شرکت Rayslab نرم افزاری با توانایی های مناسب برای کنترل تلفن منزل شما می باشد .
این نرم افزار قادر است مکالمات تلفنی شما را با یک کلیک درون کامپیوتر ذخیره کند , مهم نیست مکالمه چقدر به طول انجامد , Advanced Call Recorder تا آنجایی که هارد دیسک شما فضا دارد , مکالمه را ضبط و درون حافظه ذخیره می نماید ! ویژگی دیگر این نرم افزار ، برداشتن تلفن در صورتی که بیش از حد تعیین شده کسی به تلفن پاسخ ندهد است , بلی این نرم افزار نقش منشی را بازی کردی و به تلفن شما پاسخ میدهد و پیام را دریافت و برایتان ذخیره می نماید !

 

www.isfahan4u.comویژگی دیگر Advanced Call Recorder نشان دادن شماره های شخص تماس گیرنده و ذخیره نمودن مکالمه ها با همان شماره تلفن است , بلی این نرم افزار به سیستم ID Caller مجهز است و شماره ها را برای شما نشان می دهد . میتوانید برای هر شماره نامی را مشخص نمایید تا به جای شماره نام شخص ظاهر شود !
این نرم افزار با ویندوزهای 98, ME, and Wind ows NT, 2000 and XP سازگاری کامل دارد !

 www.isfahan4u.com دریافت برنامه

  دریافت کرک  ( فایل acr.exe موجود در پوشه ی کرک را در پوشه ی نصب شده ی نرم افزار به جای فایل اصلی کپی کنید‌! )

نوشته شده در دوشنبه 23 مرداد‌ماه سال 1385ساعت 11:04 توسط ADMIN نظرات (0)|


Design By : Night Skin