دادن دستورات به رایانه با استفاده از صدا توسط Realize Voice 4.1. - برترین مقالات کامپیوتر
X
تبلیغات
رایتل


برترین مقالات کامپیوتر

برترین مقالات کامپیوتر

اگر از دادن دستورات به رایانه توسط موس و کیبورد خسته شده اید به دنبال راه آسان تری برای دادن دستورات به رایانه میب اشید ,نرم افزار قدرتمند شرکت  Realize Software گزینه ی بسیار خوبی خواهد بود .

Realize Voice نام نرم افزار قدرتمندیست که به شما امکان کنترل کامل محیط ویندوز را از طریق صدا می دهد ! بلی این نرم افزار از آخرین تکتولوژی تشخیص صدا بهره میگیرد صدا ی شما را به اجرای فرمان در سیستم تبدیل می نماید و تا حد بالایی نیاز افراد عادی را از کیبورد و موس در کارهای معمولی روزمره رفع می نماید . کارهایی مانند گشت و گذار در اینترنت , کپی , چسباندن , اجرای نرم افزارهای مختلف , باز کردن پنجره و منو و بسیاری دیگر

 

برخی ویژگی های نرم افزار Realize Voice :

Voice Macros : کارهای دشوار را تنها کافیست یک بار برای این نرم افزار انجام دهید , خود این نرم افزار به صورت Macro آن عملبات را ضبط نموده و بلافاصله پس از گرفتن دستور برایتان انجام می دهد .

Personality commands : دادن پاسخ های شخصی و متنوع ویژگی جالب دیگر این نرم افزار است برای مثال اگر شما به آن بگویید Thank You بلافاصله جواب خواهید شنید You're Welcome ! شما میتوانید تنظیم کنید تا در پاسخ به شما با استفاده از سیستم Text-To-Speech چه جوابی بدهد .

Windows Navigation and Web Browsing : به آسانی و تنها با استفاده از صدای خود به گشت و گذار در اینترنت بپردازید و از بسیاری از نرم افزار های مختلف استفاده نمایید .

Address Book integration : مجهز به دفترچه تلفن هوشمند است که تنها با تلفظ هر یک از اسامی آن را برای شما شماره گیری خواهد کرد .

Voice Shortcuts : امکان خلق میانبر هایی برای صدای خود که با گفتن بخش کوچکتر و یا متفاوتی دستور مورد نظر داده شود .

برای استفاده از امکانات این نرم افزار به یک میکروفن با کیفیت و توانایی از بین بردن Noise در صدا و همچنین نسخه ی انگلیسی از ویندوز های 98SE, ME, NT, 2000 یا XP نیاز است .

 لینک دریافت برنامه 1

 لینک دریافت برنامه 2

 لینک دریافت کرک1

 لینک دریافت کرک2

نوشته شده در دوشنبه 23 مرداد‌ماه سال 1385ساعت 10:59 توسط ADMIN نظرات (0)|


Design By : Night Skin